Story // Delena Wedding / 2. Part

24. srpna 2014 v 20:47 | Cassie |  Story - Delena Wedding
Damon
Když mi Elena poslala její fotku ve svatebních šatech, nemohl jsem ani uvěřit, že právě ona bude za pár hodin patřit pouze mně. Mám neuvěřitelné štěstí, že jsem jí právě já, ulovil. ,,Damone? Posloucháš mě?" Alaric seděl naproti mně, popíjel kávu a vyvaloval na mě ty jeho obří oči. ,,C-cože?" Alaric protočil oči. ,,Říkal jsem, že mi volala Elena a poprosila mě, abychom dojeli do New Orleans a domluvili Klausovy, aby přijel na vaši svatbu." Zamračil jsem se, ale nemusel jsem nic říkat, Alaric mi to hned vysvětlil. ,,Kvůli Caroline."

Stáli jsme na rohu jedné ulice v New Orleans, kde jsme se měli sejít s Klausem. ,,Nedokážu uvěřit, že čekám zrovna na toho idiota Klause!" ,,Damone. Pořád mě máš tak rád?" Prudce jsem se otočil a za mnou stál Klaus. ,,Ano Klausi." Šibalsky jsem se usmál a Klaus mi to samozřejmě oplatil, pak se otočil na Alarica: ,,Takže? Co je tak strašně důležitého, že jste mě museli vyrušit?" Alaric nevypadal, že by chtěl něco říct, tak jsem se toho ujal já. ,,Pamatuješ si Caroline? Vysoká, blondýna, ukecaná, sex o strom?" Klaus natočil hlavu na stranu a zasmál se. ,,Sex o strom? Netušil jsem, že se Caroline pochlubí právě tobě." ,,Mně ne, Eleně. A tím se dostáváme k dalšímu bodu! Zítra se žením. Právě s Elenou. Elenu si doufám pamatuješ, že? Dvojnice." Klaus přikývl a čekal co řeknu dál. ,,Caroline je zvaná a ty asi nejspíš taky. Já s tím sice nesouhlasil" Klaus mi skočil do řeči. ,,Takže ty mě zveš na tvou svatbu s Elenou, kvůli Caroline?" Alaric přikývl a já taky. Klaus pokrčil rameny. ,,Uvidím. Možná se stavím, když Caroline tak neuvěřitelně chybím." Usmál se a odešel. ,,Tak to máme z krku a teď se můžeme vrátit zpátky do Mystic Falls na mou svatbu?"

Když jsme přijeli do Mystic Falls, hned jsme zajeli do kostela, kde se měla zítra konat svatba. Hned co jsem vstoupil do kostela uviděl jsem svou budoucí nevěstu stát vedle Caroline u oltáře. Přiběhl jsem za ní a zezadu jí objal. ,,Damone, Ahoj. Tak máte kapelu?" Přikývl jsem a pak jí políbil. Elena se podívala na Alarica, ten stočil pohled ke Caroline a usmál se. Elena se rozzářila. ,,Nemůžu se dočkat zítřku!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama