Story // Delena Wedding / 1. Part

22. srpna 2014 v 0:04 | Cassie |  Story - Delena Wedding
Mám tu pro vás první kapitolu mého fan příběhu o Deleně:) Každá část bude z pohledu jiné osoby. Pokud by jste chtěli někdo příběh na přání s jakkoukoliv postavou z The Vampire Diaries, tak mi určitě napište!:)

Elena
Přípravy svatby jsou v plném proudu a já jsem celá na trní z toho, jak to dopadne. Damon s Alaricem jeli zařídit muziku, Caroline chystá výzdobu, Bonnie se stará o jídlo a já měla ještě něco udělat, jen si nemůžu za nic vzpomenout co to bylo.Zabrněl mi mobil v kapse. Smska od Damona: ,,Hlavně nezapomeň zavolat, Stefanovy!" Ano, to je ono! Stefan s Katherine jsou na dovolené v Bulharsku a my nevíme kdy se vrací, aby stihli svatbu. ,,Eleno, nedáš nám pokoj ani na dovolený?" Stefanovo telefon zvedla jako vždy Katherine. ,,Je tam Stefan?" ,,Tak čekej." Opřela jsem se o zeď a protočila oči. ,,Eleno! Ahoj, co potřebuješ?" Stefanův hlas zněl vyplašeně. ,,Stihnete tu svatbu?" Stefan prudce vydechnul. ,,Myslel jsem, že se něco stalo. Jasně, že stihnem. Přiletím zítra." Rozzářila jsem se. ,,Děkuju, bez tebe by to nebylo ono." Z povzdálí jsem slyšela Katherinino zakašlání. ,,Bez vás. Katherine je samozřejmě taky zvaná." ,,Dobře, budeme tam. Ahoj." Zavěsil.
,,Eleno! Tady jsi. Měli jsme se sejít před vchodem. Jdeme přece pro ty šaty!" Caroline mě chytla za ruku a táhla mě ven z domu. Dneska mi snad všechno vypadlo. Vůbec nevím, co dělám.


Stála jsem před zrcadlem a na sobě měla dokonalé svatební šaty bez ramínek. Caroline stála vedle mě a prohlížela jsi mě od paty, až k hlavě. Když došla k mým očím, vyvalila jsem je na ní. Zamrkala a vzpamatovala se. Objala mě ze zadu. ,,Víš, jen si nedokážu představit, že za dva dny už z tebe bude vdaná žena. Už to nebude jako na střední." Usmála jsem se na ni a chytla ji za ruku. ,,Caroline, už to není dlouho jako na střední. Je to mnohem lepší! Přijede vůbec Klaus?" Pustila mě a začala mi rozepínat šaty. ,,Má prý nějaké problémy v New Orleans." Sundala jsem si šaty a převlékla se do sukně a tílka, které jsem měla předtím. ,,Copak? Hope se počůrala a Hayley ji neumí přebalit?" Obě jsme vybuchli. ,,Jo, nejspíš jo." Caroline se zasmála a vrátila šaty do krabice.

Fotka: Elena Přípravy svatby jsou v plném proudu a já jsem celá na trní z toho, jak to dopadne. Damon s Alaricem jeli zařídit muziku, Caroline chystá výzdobu, Bonnie se stará o jídlo a já měla ještě něco udělat, jen si nemůžu za nic vzpomenout co to bylo. Zabrněl mi mobil v kapse. Smska od Damona: ,,Hlavně nezapomeň zavolat, Stefanovy!“ Ano, to je ono! Stefan s Katherine jsou na dovolené v Bulharsku a my nevíme kdy se vrací, aby stihli svatbu. ,,Eleno, nedáš nám pokoj ani na dovolený?“ Stefanovo telefon zvedla jako vždy Katherine. ,,Je tam Stefan?“ ,,Tak čekej.“ Opřela jsem se o zeď a protočila oči. ,,Eleno! Ahoj, co potřebuješ?“ Stefanův hlas zněl vyplašeně. ,,Stihnete tu svatbu?“ Stefan prudce vydechnul. ,,Myslel jsem, že se něco stalo. Jasně, že stihnem. Přiletím zítra.“ Rozzářila jsem se. ,,Děkuju, bez tebe by to nebylo ono.“ Z povzdálí jsem slyšela Katherinino zakašlání. ,,Bez vás. Katherine je samozřejmě taky zvaná.“ ,,Dobře, budeme tam. Ahoj.“ Zavěsil. ,,Eleno! Tady jsi. Měli jsme se sejít před vchodem. Jdeme přece pro ty šaty!“ Caroline mě chytla za ruku a táhla mě ven z domu. Dneska mi snad všechno vypadlo. Vůbec nevím, co dělám. Stála jsem před zrcadlem a na sobě měla dokonalé svatební šaty bez ramínek. Caroline stála vedle mě a prohlížela jsi mě od paty, až k hlavě. Když došla k mým očím, vyvalila jsem je na ní. Zamrkala a vzpamatovala se. Objala mě ze zadu. ,,Víš, jen si nedokážu představit, že za dva dny už z tebe bude vdaná žena. Už to nebude jako na střední.“ Usmála jsem se na ni a chytla ji za ruku. ,,Caroline, už to není dlouho jako na střední. Je to mnohem lepší! Přijede vůbec Klaus?“ Pustila mě a začala mi rozepínat šaty. ,,Má prý nějaké problémy v New Orleans.“ Sundala jsem si šaty a převlékla se do sukně a tílka, které jsem měla předtím. ,,Copak? Hope se počůrala a Hayley ji neumí přebalit?“ Obě jsme vybuchli. ,,Jo, nejspíš jo.“ Caroline se zasmála a vrátila šaty do krabice. Katherine
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | Web | 23. srpna 2014 v 11:10 | Reagovat

Začiatok sa mi moc páči. Už sa teším na ďalšiu časť

2 Katarína Katarína | Web | 23. srpna 2014 v 23:42 | Reagovat

Začátek velmi dobrý, ale doufám že to stihnou všichni...včetně Klause.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama